Hizmetlerimiz

Robolit original problemleri çözme uzmanıdır. Onlarca yıllık mühendislik tecrübesi birikimimiz, güçlü akademik geçmişimiz ve zengin uluslararası ortak ağımız ile sorunlarınıza çözüm yaratıyoruz.

Orijinal Problem Aşkı

Biz deneysel keşifin gerekli olduğu tam tanımlanmamış, karmaşık ve orijinal problemleri çözme üzerine uzmanlaşmış bir firmayız.

Girişimci Firma Dostu

Girişimci firmalara özgü problemleri anlayan bir firma olarak onlara göre tasarlanmış hizmet paketleri sunmaktayız.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme tecrübemiz gömülü sistemlerden dinamik web sitelerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Robotik Teknolojiler

Çok kuvvetli bir robotik sistem tasarım ve geliştirme kabiliyetini müşterilerimize sunmaktayız. Algoritma geliştirmeden, yazılım üretimine, mekanik tasarımdan elektronik tasarıma tüm ihtiyaçlara hitap eden tek nokta çözüm sunmaktayız.

Uluslararası Ağ

Onlarca yıl içerisinde oluşturulmuş olan zengin akademiden iş dünyasına kadar geniş bir alanı kapsayan uluslararası ağımız müşterilerimize çözüm sağlamada büyük avantaj sağlamaktadır.

Güçlü Alan Çalışma Tecrübesi

Geçmiş çalışmalarımızdan onlarca yıl değerinde alan çalışma tecrübesi edindik. Takımımız ilk denemelerin doğasındaki stresi ve belirsizlikleri en başarılı şekilde yönetir.

Probleminizi bizimle paylaşın!

Biz devamlı ilginç problemler arıyoruz. Projenizin neye ihtiyaç duyduğunu bizimle paylaşın. Size ücretiz bir analiz sunmaktan memnuniyet duyarız.

Haberler

Aşağıda yakın dönemdeki çalışmalarımızdan haberleri bulabilirsiniz.

Robolit ToRK 2018 Konferansına Katıldı

Robolit Nisan 12-14 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenen ToRK 2018 konferansına davetli konuşmacı olarak katıldı. Ko

Robolit Destekli Teknoloji Firması $2.7M Yatırım Aldı

Kalifornia merkezli teknoloji firması Vence Corp. geçtiğimiz ay Eniac Ventures'un liderliğini yaptığı ve aralarında önde gelen Hollanda

Yeni Girişimde Mühendislik Pozisyonu

Robolit ve eski kıdemli New York İtfaiyesi çalışanları ile arama kurtarma alanında çığır aback yeni bir projenin araştırma ve geliş

Vence Çalışması Devam Ediyor

Yeni kullanıcı arayüzü web uyumlu tüm cihazlarda çalışabilen ve sürü hakkında yönetim ve takip bilgilendirmelerini temiz ve basit ş

Müşterilerimiz

Burada bazı ilginç projelerimizi ve bu projelerdeki çalışmalarımızı bulabilirsiniz.